Stereotypy na stos!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

14 marca 2017

Przypominamy, iż 21 marca obchodzimy nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny, ale również Międzynarodowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Z tej okazji pragniemy razem z Państwem świętować! Z tej okazji przygotowaliśmy Happening „Stereotypy na stos”, który rozpocznie się 21 marca (wtorek) o godzinie 11.00 na parkingu Hali Sportowej w Częstochowie (ul. Żużlowa 4). Następnie, około godziny 12.00, nastąpi przemarsz (wzdłuż parkingu Hali) na mostek niedaleko ronda, gdzie Marzanna zostanie wrzucona do wody. 

Na ten dzień przygotowaliśmy wiele atrakcji tj.: malowanie twarzy, wata cukrowa, zumba, tańce integracyjne i występy artystyczne. Wszystkie atrakcje są bezpłatne!  

Dodatkowo w czasie Happeningu zostanie rozwiązany konkurs, którego regulamin znajdziecie Państwo w załączniku, wraz z dodatkowymi informacjami! 

Przypominamy również, iż grupy lub osoby indywidualne, które pragną przygotować krótki występ artystyczny (taniec, piosenkę, scenkę) proszone są o kontakt. Na wszelkie pytania odpowie Marta Serwiak - m.serwiak@oczamibrata.pl
tel.: 537-922-185

Serdecznie zapraszamy do udziału w happeningu!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zdjęcie z poprzedniej edycji imprezy

    Zdjęcie z poprzedniej edycji imprezy

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-03-14
Data publikacji:2017-03-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Bartosz Karczewski
Liczba odwiedzin:1957