Poszukiwany wychowawca

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

6 lipca 2017

Poszukujemy osoby na stanowisko Wychowawcy do Specjalistyczno - Opiekuńczej Placówki Wsparcia Dziennego.
 
Obowiązki: Organizacja i prowadzenie cyklu 80 godzin zajęć/miesiąc, od poniedziałku do czwartku, w godzinach 10:00-14:00 oraz w piątki w godzinach 12:00-16:00. Grupa liczy ok. 25 osób, (15 osób pod opieką jednego wychowawcy), na stałe w placówce zatrudnionych jest dwóch wychowawców. Grupa to w większości osoby z niepełnosprawnością intelektualną lub/oraz fizyczną w stopniu umiarkowanym i znacznym.

Kwalifikację: 
a) wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej,
b) doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością (rekomendowany min. 1 rok),
c) doświadczenie wolontaryjne,
d) umiejętność pracy w zespole,
e) elastyczność i kreatywność.

CV, list motywacyjny, udokumentowane wykształcenia: dyplom oraz suplement, a także propozycja stawki godzinowej - prosimy przesyłać na adres: biuro@oczamibrata.pl do dnia 1.08.2017r.


Oferujemy:
możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się fundacji. Możliwość realizacji własnych, ciekawych pomysłów. Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze. Umowę lecenia na rok z możliwością przedłużenia do lat 3.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zdjęcie z placówki

    Zdjęcie z placówki

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-07-06
Data publikacji:2017-07-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2634