POMOC W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Polski Instytut Odszkodowań (PIO) to firma założona z udziałem wyłącznie polskiego kapitału. PIO współpracuje z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa ubezpieczeniowego i likwidacji szkód. Nasza fundacja współpracuje z PIO w zakresie pomocy w nawiązaniu kontaktu z adwokatami, radcami prawnymi i lekarzami – orzecznikami, na rzecz naszch podopiecznych. Przez to pomagamy w uzyskaniu należnego i satysfakcjonującego odszkodowania. Instytut może reprezentować Klientów np. w postępowaniu sądowym. 

Odszkodowania wypłacane przez towarzystwa ubezpieczeniowe najczęściej nie odpowiadają rozmiarom rzeczywiście poniesionej szkody i trudno je nazwać zadośćuczynieniem za doznaną krzywdę. Misją Polskiego Instytutu Odszkodowań jest propagowanie wiedzy o prawach osób ubezpieczonych, Poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i w innych okolicznościach. Bez żadnych opłat wstępnych pomagają zarówno osobom Poszkodowanym, jak i ich najbliższym, służąc fachową wiedzą i doświadczeniem w zakresie uzyskania możliwie najwyższych świadczeń za szkody majątkowe i osobowe (związane z utratą zdrowia lub życia). 

Więcej informacji uzyskacie Państwo po pobraniu załącznika na końcu artykułu.

W razie chęci nawiązania współpracy prossimy powołująć się na Fundację Oczami Brata skontaktować się z p. Andrzejem Szymańskim nr tel: 728-712-920, mail: a.szymanski@pio-odszkodowania.pl 

 

Logo PIO

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-03-01
Data publikacji:2016-03-01
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:6522